"Zimno mi..."

Jeśli słyszałeś kiedyś takie słowa od kobiety, miałeś dwa wyjścia. Pierwszym jest zrobienie jej wykładu, dlaczego nie wzięła cieplejszej kurtki. Drugim jest oczywiście przytulenie jej, w wersji dla odważnych połączone razem z oddaniem jej naszej własnej bluzy. Cóż, czasem trzeba się poświęcić.

Wybrałeś kiedyś pierwsze wyjście? Zapewne tak, i na pewno później wspominałeś to z nieodłączną myślą “byłem aż tak głupi?”. To się nazywają prawdziwe błędy młodości… :)

Ta najczęściej biała pora roku jest właśnie czasem, gdy takie historie nam się trafiają. Czy to na łyżwach, czy nawet na ulicy - padający śnieg i bezduszne zimno są wszędzie, co jest dla nas, mężczyzn, zaproszeniem do pokazania jak wielkimi dżentelmenami jesteśmy. W końcu nasze kobiety są piękne!

Ten czas to również świetna okazja do wyjazdu i wpisania sobie do portfolio krótkiej, acz ciekawej znajomości. Większość pokoi do wynajęcia i pensjonatów na zimę jest zapełniona, co daje pewność, że znajdziemy na mieście kogoś w naszym guście. Odwagę w garść i jazda!

Planujesz zimowy wyjazd? Zapamiętaj rady, które przeczytałeś, i wybierz dobre miejsce!

Dodano: 2014-12-04 14:02:10

Komentarze (0)
Dodaj komentarz