Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Gąsek do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Gąsek, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Gąskach bez wątpienia potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 7.12.2015 08:34

W naszym pensjonacie korzystamy z programu NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo liczne funkcje, w szczególności szybkie rozliczenia, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach tego typu. Rezerwacje dodawane są bardzo szybko, więc wszystko odbywa się naprawdę zręcznie.

Pensjonat*** Karkonoski SPA 7.12.2015 08:36

NFhotel bardzo się u nas sprawdza. Pracujemy na nim już jakiś czas i podoba nam się. Dla nas, to na tę chwilę jeden z najlepszych programów jakich używaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma wiele przydatnych funkcji i opcję rezerwacji online, którą też wdrożyliśmy na naszą stronę. Oczywiście polecamy!

Dodaj komentarz