Czy Gąski nadają się do biznesowych konferencji?

A to ktokolwiek w ogóle myśli na poważnie o konferencjach w Gąskach? - zakrzyknie pewnie niejeden szczerze zdziwiony czytelnik. I w sumie trudno się temu dziwić, skoro tutaj o dedykowanych centrach konferencyjnych w ogóle nie ma mowy, a obiekty noclegowe są generalnie małe i nie grzeszą przesadnie rozbudowaną ofertą… przynajmniej w segmencie typowo biznesowym.

Takie warunki kameralnego letniska sprawiają, że Gąski znajdują się daleko, bardzo daleko poza orbitą zainteresowań dużych, a pewnie i sporej części średnich firm, stowarzyszeń i innego rodzaju organizacji. Tutaj generalnie można liczyć co najwyżej na niewielką salkę konferencyjną z rzutnikiem multimedialnym, tablicą do pisanie i połączeniem z internetem. Na bardziej kompleksowo wyposażone, a przede wszystkim większe pomieszczenia konferencyjne raczej nie ma co liczyć. Tak dla porównania, warto zerknąć na https://konferencje.net.pl/ i zobaczyć ogłoszenie z innych miejscowości w Polsce.

Tutaj właściwie z miejsca można poinformować o tym, gdzie szukać najlepszych obiektów w kraju. Bo jeśli idzie o sale konferencyjne Kraków na polskim podwórku cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Także na początek można sobie organizować konferencje w Gąskach, ale wraz z postępującym rozwojem inicjatywy trzeba będzie przenieść się ze szkoleniami, seminariami, prezentacjami i innymi spotkaniami biznesowymi w bardziej reprezentacyjne zakątki Polski.

Dodano: 2017-09-19 15:15:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz