5 najlepszych atrakcji rodzinnych na wakacje w Gąskach

5 najlepszych atrakcji rodzinnych na wakacje w Gąskach

Turystyczną wizytówką Gąsek w zachodniopomorskiem niewątpliwie są malownicze, piaszczyste plaże, zaciszny klimat nadmorskiego letniska oraz górująca nad okolicą latarnia morska. Z perspektywy pełnych energii dzieciaków - nieźle, ale mogłoby być dużo lepiej. W końcu ileż można pluskać się w Bałtyku, budować zamki z piasku czy wypatrywać bursztynów?

Wprawdzie w odwodzie pozostają jeszcze dogorywające salony gier i automatów, dmuchane trampoliny, małe wesołe miasteczka i podobne atrakcje sezonowe… ale chyba żaden rodzic nie ma wątpliwości, że to zdecydowanie za mało, żeby w pełni zadowolić maluchy wymagające coraz to nowych wrażeń. Dlatego podpowiadamy, gdzie szukać naprawdę niezwykłych atrakcji dla dzieci na czas wakacyjnego pobytu w Gąskach całą rodziną.

Dodano: 2018-04-04 15:02:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
4.04.2018 15:35

Gąski to bardzo specyficzny kurort, jeśli ktoś wybiera się z rozbrykanymi dzieciakami na wakacje nad Bałtykiem właśnie tutaj... to moim zdaniem popełnia spory błąd. Przecież nie po to organizuje się wypad nad morze, żeby codziennie urządzać samochodowe - albo chociaż rowerowe - wycieczki po okolicy. Te wszystkie atrakcje potraktowałbym co najwyżej jako ostateczną ostateczność. Przy czym do labiryntu dziecka samego za nic bym nie puścił, grodzisko ewidentnie wymaga rozbudowy, escape room nadaje się tylko dla dzieci lubiących "strrrrraszne historie", paintball wymaga określonego wieku, a jazda konna... nigdy nie wiadomo, kiedy koń postanowi akurat zrzucić jeźdźca z grzbietu.

Dodaj komentarz