Pomerania Fun Park

Pomerania Fun Park to rodzinny park rozrywek rozmaitych, w którym można przyjemnie spędzić czas na wspólnej zabawie. Na terenie Parku znajdują się zarówno dostępne sezonowo atrakcje zewnętrzne, jak też propozycje całoroczne - z atrakcji pod dachem da się korzystać niezależnie od pory roku czy pogody. Dla wczasowiczów odwiedzających Kołobrzeg i pobliskich miejscowościach to z pewnością godna uwagi alternatywa na wypadek rzęsistego deszczu.

Na odwiedzających Pomeranię czekają m.in. strefa karuzel, autodrom, hala zabaw ze zjeżdżalniami i trampolinami, dmuchany plac zabaw, wioska wikingów Trollborg - żywy, pełen atrakcji quasi-skansen składający się z 10 średniowiecznych chat i zajmujących się codziennymi sprawami mieszkańców - rollercoaster oraz wodny świat. Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje oraz liczne punkty gastronomiczne. Pomerania Fun Park to również strefa kulturalno-rozrywkowa, w której od czasu do czasu organizowane są najróżniejsze koncerty i imprezy.

Całoroczna hala zabaw to 3000 m2 czystej rozrywki. Pomerania Fun Park posiada bodaj jedyny tego rodzaju obiekt na całym Pomorzu, gdzie oprócz tradycyjnych placów zabaw typu "małpi gaj" znajduje się całe mnóstwo innych atrakcji. Poszczególne strefy zabaw są dostosowane do wieku dzieci. Wszystkie zjeżdżalnie tradycyjne, rolkowe i tubowe, baseny z kulkami, trampoliny, strefa boisk, kolejka, automaty i wiele innych atrakcji, są rozmieszczone pośród bajkowej dekoracji.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz