Escape Room Monster House

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Atmosfera niepokojącej tajemnicy, poczucie zagrożenia czyhającego niemal na każdym kroku, emocjonujące zagadki rozwiązywane pod presją czasu - to prawdopodobnie najważniejsze czynniki, które decydują o systematycznie rosnącej popularności atrakcji typu escape room. Takie opcje na rozrywkowe spędzenie czasu czekają również na tych wczasowiczów, którzy zdecydowali się na turnus w Mielnie.

Monster House Escape Room proponuje dwa tego rodzaju pokoje, z których uczestnicy gry muszą "uciec" w ciągu równej godziny, aby zwyciężyć. Jak podkreślają gospodarze, tutaj do wygranej potrzeba więcej umiejętności sprawnego łączenia ze sobą faktów i przedmiotów. Mieleńskie escape roomy poszerzono bowiem o zagadki mechaniczne, co powinno zdecydowanie urozmaicić umysłową gimnastykę.

Każda gra przeznaczona jest dla 2 do 5 osób, a do dyspozycji turystów odwiedzających Mielno i Monster House są escape roomy mocno zróżnicowane pod względem klimatu i poziomu trudności zagadek. Pierwszy, teoretycznie łatwiejszy (7/10) ze scenariuszy powinien przypaść do gustu miłośnikom takich dzieł jak filmy Johna Romero czy serialu "The Walking Dead" - w tym pokoju należy uciec przed zombie. Druga propozycja (skala trudności 9/10) to eksploracja tajnego, rządowego laboratorium.

Jak twierdzą gospodarze, escape room to godzina świetnej zabawy, po brzegi wypełniona mocnymi wrażeniami i wyzwaniami, których nie sposób doświadczyć gdziekolwiek indziej. Taką grą można cieszyć się w każdym wieku, a dzieci powyżej 12. roku życia nie potrzebują już żadnej opieki ze strony dorosłych.

Cennik

Ceny w Monster House Escape Room w Mielnie:

  • ALBO od 30 zł/os.,
  • ALBO 100 zł od jednej rozgrywki
Mini przewodnik

Coraz popularniejsza rozrywka, mocno inspirowana filmami i grami komputerowymi. Escape room to świetne wyzwanie dla szarych komórek: w 60 minut należy rozwiązać szereg zagadek, aby wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Monster House z Mielna posiada dwa takie pokoje - Zombie i Laboratorium - przeznaczone dla 2-5 osób w praktycznie każdym wieku.

Galeria

Opinie

Anonim
9.05.2019 09:07

Anonim
8.05.2019 13:00

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja